illy Polska partnerem największego w Polsce Festiwalu Twórców Internetowych

Udostępnij artykuł

illy Polska była partnerem See Bloggers Łódź 2022, cyklicznej imprezy skupiającej największych  twórców internetowych w Polsce, a także goszczącej najpopularniejsze i najbardziej wpływowe osoby w sieci i show biznesie.  illy miało swoje dwie supergwiazdy, które skupiły dużo uwagi odwiedzających, ale najpierw kilka zdań o imprezie.

Po dwu latach przerwy, w dniach 11 i 12 czerwca br. odbyła się już VIII edycja festiwalu, a trzecia zorganizowana wspólnie z miastem Łódź. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, a partnerem strategicznym, podobnie jak w poprzednich latach, było Łódzkie Centrum Wydarzeń.  

Kogo można było spotkać?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Dorota Wellman, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Martyna Wojciechowska, Magda Mołek, Anna Dereszowska, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Agata i Piotr Rubikowie,Ula Chincz, Michał Koterski, Stefano Terrazzino, Odeta Moro, Rafał Masny – to tylko niektóre gwiazdy, które pojawiły się podczas See Bloggers. Wszyscy dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą, brali udział w panelach dyskusyjnych oraz promowali odpowiedzialne zachowania w sieci. Oczywiście nie mogło zabraknąć całej rzeszy popularnych blogerów, youtuberów, instagramerów i tiktokerów. 

W tym roku jest nam szczególnie bliski temat odpowiedzialności w sieci i w świecie realnym, zarówno za siebie jak i za bliskich, oraz sąsiadów, dlatego postanowiliśmy że tegoroczna edycja See Bloggers upłynie pod hasłem Odpowiedzialności – mówiła przed otwarciem organizatorka festiwalu, blogerka oraz influencerka Anna Zając. „Dla nas, po dwóch latach przerwy będzie to długo wyczekiwane spotkanie, które bez względu na okoliczności polityczne, jest sygnałem powrotu do normalności”.

11 czerwca odbyła się po raz kolejny Gala #Hasztagi Roku, podczas której zostali nagrodzeni najbardziej wpływowi oraz etyczni Twórcy Internetowi.  Więcej o imprezie i o wynikach konkursu #Hasztagi Roku można znaleźć na stronie organizatora imprezy:  seebloggers.pl.

illy też zaprezentowało swoje dwie supergwiazdy. Podczas imprezy brylowały illy Crema i illy Cold Brew! Kolejki chętnych do spróbowania tych wyjątkowych napojów kawowych pokazały, że prawdziwy blask gwiazd nie ma jednego imienia. A jednak trzeba pamiętać, że nawet te dwa tak odmienne napoje są na tej samej podstawie – niezwykłej mieszance arabik illy. 

illy Polska zorganizowała też konkurs, w którym do wygrania był przeuroczy kapsułkowy ekspres Francis Francis Y3 w wakacyjnym, morskim kolorze Amalfi, a także mnóstwo puszek ziarnistej kawy illy Classico. 

Tekst powstał we współpracy z illy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.06.2022
Aktualizacja: 18.01.2023