Investon szuka partnerów do nowych hoteli

Udostępnij artykuł

Investon Sp. z o. o. zarządza dwoma obiektami. Hotele funkcjonują pod nazwą Ideal. Pierwszy został otwarty w Świebodzinie (woj. lubuskie) w 2003 r. Drugi – w 2004 r. w Pruszkowie (woj. mazowieckie).

Hotel Ideal w Świebodzinie położony jest 80 km od granicy z Niemcami, na trasie Świecko-Poznań, w sąsiedztwie Puszczy Rzepińskiej, Puszczy Noteckiej, Pojezierza Lubuskiego oraz parków krajobrazowych. W obiekcie znajduje się restauracja, w której odbywają się również imprezy okolicznościowe. Dwugwiazdkowy hotel oferuje gościom 34 pokoje i 2 apartamenty. Obiekt dysponuje również zapleczem konferencyjnym. Cena doby w hotelu wynosi ok. 150 zł.

Natomiast trzygwiazdkowy hotel w Pruszkowie położony jest w odlegości 13 km od międzynarodowego lotniska Warszawa-Okęcie im. F. Chopina. Hotel usytuowanie jest przy zabytkowym Parku Potulickich, w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu piłkarskiego. Obiekt oferuje gościom restaurację, 4 sale konferencyjne, 64 pokoje i 2 apartamenty. Doba w pokoju jednoosobowym kosztuje ok. 230 zł.

Firma Investon Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Warszawie. Prezesem zarządu jest Jan Dudkiewiecz. Spółka została powołana przez Grupę Tonagro w celu stworzenia i zarządzania siecią hoteli dwugwiazdkowych na polskim rynku.

 

 

 

 

Opublikowano: 09.07.2010
Aktualizacja: 09.07.2010