Italian Sunday Brunch w hotelu Sheraton Grand Warsaw

Udostępnij artykuł

Od 11 września miłośnicy dobrego jedzenia skosztują brunchu serwowanego w postaci food sharingu. Oryginalne przystawki, sałaty, pasty, a także dania główne kuchni włoskiej będą serwowane na stołach w restauracji Cucina Mia. W postaci bufetu podane zostaną desery. Wyjątkiem jest ostatni brunch w miesiącu. Tradycyjny bufet szwedzki obejmie dania kuchni włoskiej i azjatyckiej, z których znane są restauracje inAzia i Cucina Mia w Sheraton Grand Warsaw.

Poza ostatnią niedzielą miesiąca brunch w Sheratonie będzie prawdziwą włoską biesiadą. Wśród dań serwowanych na półmiskach do podziału będą takie klasyki rodem z Italii jak wołowe carpaccio, owoce morza w różnych postaciach, a także oryginalna burrata z pomidorami, grillowana papryka z anchois, wyśmienite makarony, parmigiana, wołowina w czerwonym winie, cielęcina Osso Buco czy pizza – wymienia szef kuchni hotelu Marcin Sasin.

Desery w postaci bufetu to m.in. beza, tradycyjne tiramisu, kawowy krem brulee, sycylijskie ciasto pomarańczowe, również świeże owoce. Niespodzianką będzie danie przygotowane na oczach gości w restauracji. Jak zawsze goście skorzystają z nieograniczonego dostępu do wina musującego, białego i czerwonego oraz napoi bezalkoholowych, kawy, herbaty.

W ostatnią niedzielę każdego miesiąca Sunday Brunch będzie tradycyjnym bufetem pełnym wykwintnych dań azjatyckich i włoskich. Nie zabraknie też stacji polskiej z tatarem i wódką. W tej wersji goście także skorzystają z nielimitowanego wina i napoi bezalkoholowych.

Podczas każdego brunchu dla dzieci hotel zapewnia animacje oraz opiekę.

Włoski brunch kosztuje 270 zł od osoby (uczestnictwo w brunchu dzieci w wieku 5-14 kosztuje 135 zł, a dzieci w wieku 0-4 jest bezpłatne). Tradycyjny brunch kosztuje 295 zł od osoby (uczestnictwo dzieci w wieku 5-14 kosztuje 147 zł). Do podanych cen należy dodać 10 proc. opłaty serwisowej.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.08.2022
Aktualizacja: 31.08.2022