Kawa do śniadania za 1 zł w Pasibusie

Udostępnij artykuł

Od środy, 16 marca br. w wybranych restauracjach sieci goście kupujący zestawy śniadaniowe otrzymają dowolną kawę za 1 zł. Śniadania są serwowane codziennie do godz. 12:00 w 14 lokalach. Poranni goście Pasibusa mogą spróbować specjalnych burgerów, m.in. z humusem, jajkiem sadzonym czy jajecznicą. W menu znajdują się także zestawy śniadaniowe z frytkami.

Goście Pasibusa korzystający ze śniadaniowej promocji mogą napić się jednej z pięciu kawowych propozycji. Do wyboru są: espresso, americano, cappuccino, latte i flat white. Dowolna kawa w zestawie śniadaniowym kosztuje 1 zł.

Promocja obejmuje 14 lokali Pasibus oferujących menu śniadaniowe: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia Park, a także Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, CH Korona). Również w Szczecinie, Kaliszu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach (Silesia City Center i Galeria Katowicka), Gdyni i Olsztynie. Oferta obowiązuje do 16 maja br.

Na porannych gości restauracji Pasibus czekają cztery propozycje śniadaniowych burgerów. Między innymi Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową. Również Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,99 do 12,99 zł.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się ważnym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 25 lokali w Polsce, w tym 11 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.03.2022
Aktualizacja: 17.03.2022