Kebaya Kebab w Gemini Park Tychy

Udostępnij artykuł

W obiekcie już teraz coś dla siebie znajdą osoby lubiące dania kuchni polskiej, amerykańskiej i azjatyckiej. Nie brakuje też propozycji dla miłośników ciast, słodyczy, lodów czy „małej czarnej”. Ta lista wkrótce poszerzy się o propozycje zainspirowane tureckimi restauracjami.

Naszym nowym najemcą został lokalny koncept gastronomiczny, który rozwija się w woj. śląskim. Pojawienie się go w naszym centrum to podwójna korzyść – dla restauratora i dla naszych klientów. Dla firmy to szansa na rozwój marki i okazja do ekspansji w regionie. Z kolei klienci galerii będą mogli wybierać z nowego, ciekawego menu, które wzbogaci ofertę food court’u – wyjaśnia Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

Kebaya Kebab będzie 10 lokalem gastronomicznym w Gemini Park Tychy. W obiekcie można już znaleźć: KFC i McDonald’s oraz lokale Olimp, Thai Express i Polski Stół. Działają tutaj także kawiarnie: Lodomania oraz Cafe de Grano. Ofertę uzupełniają stoiska Crazy Bubble oraz Palm Smoothie Bar.

Rozwijając ten segment staramy się, aby był on możliwie jak najbardziej przyjazny całym rodzinom, ale także różnorodny, zarówno w oferowanych smakach, jak i konceptach. Dlatego obok dużych, międzynarodowych sieci, będących liderami rynku, można znaleźć także wschodzące, autorskie formaty, skupiające się na popularnych kuchniach świata, ale będące równie ciekawą destynacją kulinarną. Kebaya Kebab jest tego najlepszym przykładem.

Nowy najemca, który planuje otwarcie na listopad, ulokuje się przy niedawno rozbudowanej, nowoczesnej strefie food court, która dziś jest w stanie pomieścić ponad 300 gości. Tuż obok tej przestrzeni znajduje się mające 2,3 tys. m kw. powierzchni i 8 sal Multikino, najnowocześniejsze na Śląsku.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.10.2022
Aktualizacja: 19.10.2022