KFC ponownie z ofertą Rozgrzewające Sery

Udostępnij artykuł

Obchodzony dziś Dzień Miłośników Sera to powód do świętowania dla wszystkich fanów tego przysmaku. Dlatego z tej okazji warto zajrzeć do restauracji KFC lub do aplikacji KFC Collect i wybrać jedną z kultowych pozycji. Chodzi o Grander, Quritto lub Wrapper – wzbogacone serem cheddar. Do KFC powróciła bowiem oferta „Rozgrzewające Sery”.

Co serwuje KFC w ramach oferty „Rozgrzewające Sery”?

Na fanów kurczaka czekają: Grander Serowy, Qurrito Serowe oraz Wrapper Serowy. Wszystkie te dania można zamówić także w zestawie z dodatkiem dużej porcji frytek i napoju lub jako box, w którym znajdziemy także pięć Hot Wingsów.

Oferta „Rozgrzewające Sery” jest dostępna we wszystkich restauracjach marki na terenie całej Polski, w dostawie, a także w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w lokalach marki, można także zamówić poprzez aplikację KFC Collect. Następnie odebrać w wybranej przez siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Jeśli nie zdążysz dziś – w Dzień Miłośników Sera – nic straconego. Oferta „Rozgrzewające Sery” pozostanie aż do 7. marca.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka. Pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków pozostaje niepowtarzalny. Dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25 tys. restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią ponad 300 restauracji KFC w naszym kraju.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 20.01.2022
Aktualizacja: 20.01.2022