KFC wprowadza limitowanego Dream Burgera

Przez najbliższy tydzień restauracja serwuje burgera, którego głównym bohaterem jest ser. Tym razem marka podjęła wyzwanie najwierniejszych fanów, którzy spróbowali już wszystkich smakowitych kąsków dostępnych w menu i zapragnęli czegoś nieoczywistego.

„Proszę o jakieś nowe pomysły na ser, to już było” – napisała Angelika. „Wymyślilibyście coś innego” – wtóruje jej Adrian. Kreatorzy smaków i pomysłów w KFC zaczęli się więc zastanawiać: czy ser tych ludzi nudzi? Tak powstał KFC Dream Burger – zbudowany na Grander Cheeserze, podawany z frytkami i oblany serowym sosem.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Po zamówieniu burgera gość otrzyma specjalny zestaw – rękawiczki i fartuszek – aby nic nie przeszkodziło mu w tym kulinarnym doświadczeniu. Zamówienie zostanie przyniesione do stolika, a kelner, na Twoich gościa, obleje burgera roztopionym serem i posypie kawałkami bekonu.

KFC Dream Burger będzie podawany we wszystkich restauracjach KFC w Polsce tylko przez tydzień – w dniach 12–19 lutego. Jest podawany w zestawie z frytkami w cenie 34,95 zł (w skład zestawu wchodzą również rękawiczki oraz fartuszek).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.