KFC z nowym lokalem w Warszawie

Udostępnij artykuł
Restauracja zajmuje powierzchnię 160 mkw i jest zlokalizowane na poziomie 1, w sąsiedztwie Mleczarni Jerozolimskiej. Lokal jest otwarty w godzinach otwarcia galerii, również w niedziele niehandlowe. Kolejne KFC zostało otwarte w Galerii Bemowo.

Galeria Bemowo regularnie poszerza swoją ofertę handlowo-usługową o nowe marki. Tym razem do grona najemców dołącza restauracja KFC, dzięki której klienci Galerii Bemowo będą mieć dostęp do jeszcze bogatszej oferty gastronomicznej – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 240 restauracji KFC.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.12.2019
Aktualizacja: 09.12.2019