Kolejny etap modernizacji restauracji McDonald’s

Udostępnij artykuł

W skład tzw. Gym&Fun wchodzą trzy interaktywne miejsca zabaw. Na młodych sportowców czeka wyścig rowerowy. Przygotowany dla dwójki dzieci, umożliwia im jazdę na rowerze i podziwianie krajobrazów na ekranie umieszczonym przed nimi. Kolejna atrakcja to bieg z przeszkodami. Dziecko może sobie samo zmierzyć czas, w jakim udało mu się pokonać wyznaczoną trasę na której napotyka na liczne wyzwania. Z kolei na wielbicieli gier zespołowych czeka mini boisko do koszykówki z małymi piłkami.

Gym&Fun ulokowany jest we wnętrzu restauracji i zajmuje powierzchnię około 30 mkw. Całość wyłożona jest odpowiednimi rodzajami podłóg, przystosowanymi do zabaw dzieci.

Restauracja w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej jest pierwszym lokalem sieci, w której została przygotowana dla dzieci strefa Gym&Fun. McDonald’s planuje wprowadzenie tych miejsc zabaw w kolejnych restauracjach, w tym roku na pewno jeszcze kilka obiektów się o nie wzbogaci.

Ponadto firma modernizuje place zabaw w ogródkach znajdujących się przy restauracjach. W lokalach wymieniane są zjeżdżalnie. Ich nowy styl nawiązuje do unowocześnionego wystroju lokali McDonald’s, wykonane są one z materiałów imitujących drewno.

McDonald’s realizuje kompleksowy program zmiany wystroju swoich restauracji już od kilku lat. Nowy wizerunek ma już 60 proc. restauracji w Polsce. Firma zmienia wystrój wewnętrzny lokali, ich kolorystykę, a także same bryły budynków. Miejsce tradycyjnej czerwieni zajmuje bogatsza paleta kolorów, w których dominuje żółć, biel, głęboka zieleń, a także kolory drewna i kamienia. Restauracje stają się bardziej komfortowe i zróżnicowane w swoim wyglądzie, by lepiej dostosować się do specyfiki danego miejsca i klienteli.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 241 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 13 500 osób. 103 z nich to obiekty prowadzone przez 50 licencjobiorców.
 

Opublikowano: 06.07.2010
Aktualizacja: 06.07.2010