Kolejny koncept dołącza do Browarów Warszawskich

W Dzielnicy Smaków i Spotkań pojawi się miejsce, które jest połączeniem kwiaciarni, galerii sztuki i kawiarenki, gdzie będzie można kupić bukiet, a także zrelaksować się i odpocząć. Otwarcie Badyle Concept Store planowane jest na koniec 2020 roku.

Goście będą mogli wypić kawę i zjeść coś dobrego w otoczeniu uspokajającej zieleni. Zapach kwiatów będzie łączył się z aromatem kawy, herbaty i domowego ciasta. Taki nietypowy koncept postanowili stworzyć floryści – Tomasz Belczyk i Miron Majewski, którzy w Starym Browarze w Poznaniu prowadzą kwiaciarnię połączoną z galerią sztuki.

Pomysł na kwiatowy biznes narodził się kilka lat temu właśnie w Warszawie, więc wracamy tutaj z dużym sentymentem. Inspiracje czerpiemy głównie z natury – tego, co nas otacza – piękna przyrody, roślin, zwierząt. Kochamy wszystko, co naturalne. Nasi klienci właśnie to lubią w Badylach, że odwzorowujemy naturę i nie używamy żadnych sztucznych elementów – mówi Tomasz Belczyk, właściciel Badyle Concept Store.

Właściciele kwiaciarni Badyle chcą nie tylko zachwycać swoich gości bukietami, ale także sztuką i wystawami. Ale to nie wszystko. Badyle będą połączeniem kwiatów i designu. Znajdziemy tam donice, ściany z mchu i betonu, lampy, meble i porcelanę. Wszystkie wyroby są w 100 proc. naturalne i są wyrabiane na terenie całej Wielkopolski.

Misją Badyli jest uczenie klientów, że natura sama potrafi się obronić i być piękna, dlatego też w naszej kwiaciarni regularnie odbywać się będą różnego rodzaju warsztaty DIY: wianki, bukiety, lasy w szkle czy kokedamy. Chcielibyśmy również co jakiś czas organizować małe targi mody eko, podczas których będzie można kupić biodegradowalne torby wykonane z wosku pszczelego czy stroje kąpielowe oraz ubrania wykonane z odpadów wyłowionych w oceanach i morzach. Dopełnieniem tego konceptu będzie zaprezentowanie naszym gościom japońskiej sztuki wabi-sabi, czyli zachwytu nad przemijającym pięknem – mówi Miron Majewski, właściciel Badyle Concept Store.

Wystrój kwiaciarni ma być nowoczesny i prosty, a jednocześnie klimatyczny i ciepły. Głównym elementem dekoracyjnym przestrzeni będą oczywiście różnorodne rośliny. W środku powstanie oranżeria.

Decyzję o otwarciu naszej kwiaciarni w Browarach Warszawskich podjęliśmy praktycznie bez wahania. Samo miejsce jest dla nas inspiracją, a fakt, że znajduje się w centrum Warszawy, spowodował, że lokalizacja jest bardzo prestiżowa dla naszej firmy – mówi Tomasz Belczyk, właściciel Badyle Concept Store.

Kwiaciarnia Badyle będzie pierwszą tego typu kwiaciarnią w Warszawie, zostanie otwarta w budynku Apartamentów przy Warzelni na ponad 100 mkw.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na mapie Dzielnicy Spotkań i Smaków pojawia się miejsce, które dzięki pomysłowości właścicieli i ich zamiłowaniu do przyrody, stanie się zakątkiem spokoju w naszym miejskim kwartale. Takie połączenie gwarantuje idealny relaks, który z pewnością przyda się mieszkańcom i gościom Browarów Warszawskich i sprawi, że będą chętnie go odwiedzać – mówi Karolina Prędota-Krystek – senior leasing manager w Echo Investment.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.