Kolejny lokal Subway otwarty

Udostępnij artykuł

21 września br. w Katowicach otworzyła się kolejna stacja paliw Amic Energy z restauracją Subway. To już 60. wspólny projekt tych dwóch marek.

subway amic

W ofercie znajdziemy pozycje doskonale znane wszystkim z klasycznych restauracji Subway®, m.in. Spicy Italian (włoskie połączenie pepperoni z salami), jedna z najbardziej lubianych kanapek, Kurczak Teriyaki (paski kurczaka w sosie Teriyaki) czy Subway Melt™ (doskonałe połączenie indyka, szynki i boczku). Wszystkie kanapki są oczywiście podawane ze świeżymi warzywami, wybranym sosem i w wypiekanym na miejscu pieczywie. Warto także pamiętać o zestawach, bo do każdego SUB-a, wrapa czy sałatki można dokupić napój i ziemniaczki w promocyjnej cenie.

Dla tych, którzy akurat nie mają okazji, by wstąpić na stację osobiście, a chcieliby zamówić pyszną kanapkę, w prawie każdej z restauracji Amic dostępna jest opcja dostawy (Glovo, Uber, Pyszne, Bolt Food).

Warto odwiedzić stację Amic Energy w Katowicach, przy ul. Bytkowskiej 105, gdzie na każdego czekać będzie dobra energia i pyszny posiłek w formie kultowego sandwicza Subway®.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.10.2022
Aktualizacja: 04.10.2022