Komornik licytuje OW Dzierżno

Udostępnij artykuł

Prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności budynków posadowionych na nieruchomości oszacowano są na kwotę 1 377 000 zł.

Ośrodek położony jest wśród kompleksu leśnego nad jeziorem Dzierżno Małe, na przedmieściach Pyskowic, około 16 kilometrów od Gliwic. Oferuje pokoje jedno- i dwuosobowe osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV satelitarną i telefonem. W wyniku modernizacji obiektu sale dydaktyczne, sala restauracyjna, pokoje hotelowe, recepcja oraz zaplecze kelnerskie i kuchnię wyposażono w nowoczesny sprzęt i urządzenia pomocnicze oraz aparaturę audio-video.

Od połowy 2001 roku ośrodek działa pod nową nazwą "Dzierżno sp. z o.o." i specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, narad, konferencji, kursokonferencji, bankietów, przyjęć okolicznościowych i imprez na wolnym powietrzu. Prowadzone są szkolenia okresowe z zakresu BHP. Ośrodek organizuje m.in. kursy specjalistyczne dla energetyków GZE S.A., spółek grupy kapitałowej GZE S.A. oraz energetyków z terenu całego kraju.

Obiekt posiada ponad 40 miejsc noclegowych. Ośrodek oferuje gościom boiska do siatkówki, pole mini golfowa, sprzęt do uprawiania sportów wodnych oraz mozliwość skorzystania z rejsów żaglówką.

Licytacja tej nieruchomości odbędzie się 20 września w wydziale cywilnym Sądu Rejonowego w Gliwicach w sali 222.

Opublikowano: 09.08.2010
Aktualizacja: 09.08.2010