Koncert muzyki jazzowej w nowych wnętrzach Sheraton Grand Krakow

Udostępnij artykuł

Jesienią Kraków zamienia się w stolicę muzyki. „Krakowskie Zaduszki Jazzowe”, najstarszy w Europie festiwal jazzowy, odbędzie się w dniach 26-29 października, a jego partnerem w tym roku został hotel Sheraton Grand Krakow.

Na 20 października 2022 zaplanowano promujący festiwal koncert Grzegorski, Galas, Skolik Trio. Wydarzenie zorganizowane zostanie w klimatycznym wnętrzu restauracji Anima, znajdującej się w atrium Sheratona, które niedawno przeszło całkowity remont. Może wziąć w nim udział każdy miłośnik dobrej muzyki. Wystarczy zarezerwować stolik w cenie 150 PLN od osoby. W tej cenie goście dostają także dostęp do bufetu z pysznymi włoskimi daniami, z których słynie Anima. Poza tym także nielimitowane napoje bezalkoholowe. Aby zrobić rezerwację miejsca, należy do 19 października napisać maila na adres:  kontakt@restauracja-anima.pl lub zadzwonić na +48 728 339 695. Pakiet jest dostępny w dniu 20 października 2022 od 18.00 do 21.00 w miarę dostępności miejsc. Koncert zaczyna się o 19.00.

Wydarzenie będzie elementem promocji nowej koncepcji Gathering Place, która jest regularnie wdrażana w hotelach Sheraton na całym świecie. Nowoczesne wnętrze lobby stanowi przestrzeń stworzoną do pracy, spotkań i relaksu, w której każdy z gości czuje się komfortowo. 

Sheraton Grand Krakow przygotował również pakiety pobytowe z biletami na najważniejsze koncerty festiwalu – Judith Hill oraz Leszka Możdżera. Rezerwacji pakietów można dokonać za pomocą poniższych linków

https://www.marriott.com/event-reservations/reservation-link.mi?id=1661522283058&key=GRP&app=resvlink Koncert Judith Hill i pobyt 28 października 2022. 

 https://www.marriott.com/event-reservations/reservation-link.mi?id=1661522505401&key=GRP&app=resvlink Koncert Leszka Możdżera i pobyt 29 października 2022. 

Odnowione wnętrza Sheraton Grand Krakow

Sheraton Grand Krakow to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w centrum Krakowa. Oferuje 232 pokoje. Remont części wspólnych hotelu przeprowadzony pod koniec 2021 zaowocował wysublimowanym wnętrzem, które idealnie łączy funkcje lobby oraz restauracji. Anima, bo o tej restauracji mowa, serwuje kuchnię włoską, która zachwyca autentycznością i różnorodnością smaków. Goście spróbują tutaj dań typowych dla niemal wszystkich części Włoch.

Krakowskie Zaduszki Jazzowe są najstarszym festiwalem jazzowym w Europie. Na świecie starszym festiwalem – lecz zaledwie o kilka miesięcy – jest znany i niepowtarzalny Newport Jazz Festival organizowany na Rhode Island w Stanach Zjednoczonych. Historia Krakowskich Zaduszek Jazzowych sięga roku 1954. Wtedy to w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 52, przy ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie, odbyła się pierwsza edycja tego cyklu. Wtedy też po raz pierwszy wybrzmiał hymn Zaduszek – Swanee River.

Sheraton Grand Kraków

Źródło: Sheraton Grand Krakow

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.10.2022
Aktualizacja: 13.10.2022