Koree dla najlepszych

Firma została założona 17 lat temu przez ludzi z ogromną pasją i znajomością rynku urządzeń gastronomicznych w Polsce i na świecie. Aktualnie oferuje marki znanych firm o ugruntowanej pozycji na świecie i w Polsce, m.in. Modbar, Thermoplan, La Marzocco, Mazzer,  Ditting, FETCO®, Smeg, Prince Castle, FKI Fast Food Teknik, Onnera Group, Winston, Antunes, 3M, Duke, Merrychef, Convotherm, Garland, Frymaster, Manitowoc Ice, Lincoln, Hamilton Beach, Multiplex.
Kompleksowa oferta

Dla obiektów restauracyjnych,  hotelowych, sieci gastronomicznych i spożywczych, a także biurowych oraz developerów, Koree proponuje m.in.:
– automatyczne ekspresy do kawy (THERMOPLAN)
– zaparzacze kawy i warniki wody (FETCO)
– kolbowe ekspresy (LA MARZOCCO)
– zmywarki (HOBART, SMEG)
– piece konwekcyjno-parowe CONVOTHERM
– piece konwekcyjno-mikrofalowe (MERRYCHEF)
– urządzenia chłodnicze barowe i ekspozycyjne ( TRUE, LIEBHERR)
– kostkarki (MANITOWOC ICE)
– meble i urządzenia ze stali nierdzewnej (ONNERA Group)

Koree jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę takich marek jak MODBAR, La Marzocco, Thermoplan. Restauracje, kawiarnie, hotele, obiekty  zbiorowego żywienia oraz sieci fast food doceniają niezawodność  firmy Koree, a także wysoką jakość urządzeń oferowanych przez firmę.

Solidny partner

Od lat  firma Koree współpracuje  z największymi sieciami m.in. McDonald’s, Burger King, Dominos Pizza, Pizza Hut, KFC, North Fish, Circle K, Lotos, Amic, Unimot, Jeronimo Martins, Żabka, Cukiernia Sowa, a także z  wieloma supermarketami, kawiarniami, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.

Firma Koree jest postrzegana na rynku jako solidny partner. Tak znane,  duże i wymagające sieci  oraz  obiekty gastronomiczne, które są  klientami firmy Koree, zobowiązują do zachowania  najwyższej jakości oferowanych urządzeń, a także  do sprawnego działania serwisu i natychmiastowej reakcji firmy na sygnał ze strony klientów.

Dzięki współpracy z firmą  Koree obiekty gastronomiczne mogą  korzystać   z najlepszych rozwiązań w dziedzinie gotowania, pieczenia, smażenia, grillowania, zapiekania, przechowywania, zmywania i oczywiście parzenia kawy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
W trosce o klientów

Konstruktorzy z  firm produkujących urządzenia oferowane przez Koree,  dbają o ich najwyższy standard, a także o to, aby zapewniały one najlepszy  komfort pracy  dla kucharzy, baristów, barmanów. Właściciele restauracji, hoteli, kawiarni, cukierni mogą być pewni, że ich pracownicy  otrzymali najlepsze urządzenia, aby spełnić oczekiwania ich gości.

Pracownicy z firmy Koree, są w stałym kontakcie z klientami, podpowiadając w jaki sposób optymalnie wykorzystać urządzenia oraz jak o nie dbać. Dzięki temu urządzenia mogą  być wykorzystywane przez wiele lat, zapewniać bezawaryjną pracę i maksymalną wydajność.  

Kupując urządzenia w firmie Koree  klienci  otrzymują również dostęp do  najnowszych technologii w branży HoReCa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.