Lody o smaku rogala świętomarcińskiego od Willisch

Udostępnij artykuł

Polski producent lodów rzemieślniczych – rodzinna firma Willisch stworzyła lody o smaku tradycyjnego poznańskiego rogalika. Można je kupić we wszystkich marketach sieci Lidl.

Lody Willisch o smaku rogala świętomarcińskiego

Naszym celem było jeszcze większe rozpromowanie poznańskiego rogala marcińskiego w całej Polsce. Chcieliśmy zrobić to poprzez coś, co robimy najlepiej, a więc lody – mówi Robert Willisch, właściciel firmy. – Jest to jednocześnie na tyle niestandardowe i unikatowe, że przyciąga uwagę wielu osób.

Jak smakują lody rogal świętomarciński?

Smak lodów rzeczywiście bardzo mocno przypomina oryginał, a więc prawdziwy, certyfikowany rogal świętomarciński. Wyczuwalne są nuty białego maku, migdałów, rodzynek i samego ciasta  francuskiego. Willisch nie stosuje napowietrzania.

Gdzie kupić lody o smaku rogala świętomarcińskiego?

Lody Willisch “Tradycyjny Poznański Rogalik” są dostępne od poniedziałku, 7 listopada we wszystkich marketach sieci Lidl Polska. Akcja jest limitowana.

Willisch to rodzinna firma z Wągrowca pod Poznaniem, która od 1983 roku produkuje lody rzemieślnicze. W ofercie znajduje się ponad 200 smaków, a lody Willisch można nabyć w największych sieciach handlowych, licznych lokalnych sklepach, w lodziarniach, a nawet przez internet (z dostawą kurierem do domu).

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Willisch

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.11.2022
Aktualizacja: 09.11.2022