Loteria z okazji 25-lecia Selgros Cash & Carry w Polsce

Udostępnij artykuł

25-lecie działalności marki na polskim rynku to ważny jubileusz dla sieci Selgros Cash & Carry. Dlatego też w loterii można zdobyć atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest luksusowy samochód, a także bony towarowe Selgros. Całkowita wartość nagród w loterii wynosi aż 2 600 000 zł. 

Szansę na zdobycie nagród, ma każdy kto w terminie od 5 maja do 15 czerwca zrobi zakupy w jednej z 19 hal sieci. Po otrzymaniu urodzinowego kuponu wystarczy zeskanować go w terminalu, aby dowiedzieć się o wygranej. 

Klienci są dla nas najważniejsi, dziękując za wspólne 25 lat, przygotowaliśmy coś specjalnego, aby wspólnie celebrować jubileusz. Zachęcamy do udziału i życzymy zwycięskich kuponów podsumowuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry. 

Loteria trwa w dniach od 5 maja do 15 czerwca 2022 w każdej hali Selgros Cash & Carry. Bony można otrzymać tylko za zakupy zrealizowane w halach. Szczegóły oraz regulamin są dostępne na selgros.pl oraz w Dziale Obsługi Klienta. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 05.05.2022
Aktualizacja: 05.05.2022