Makarun debiutuje w nowej lokalizacji

Udostępnij artykuł
Strefa gastronomiczna Arkad Wrocławskich wzbogaciła się o nowego najemcę. 9 lipca w centrum handlowym lokal otworzyła sieć spaghetterii Makarun.

Makarun to największa i najszybciej rozwijająca się sieć spaghetterii w Polsce, posiadająca na swoim koncie już ponad 30 restauracji w 18 miastach. Zlokalizowane są one zarówno przy popularnych ulicach, jak i w biurowcach oraz centrach handlowych.

Restauracja Makarun w Arkadach Wrocławskich ma  49 mkw. Lokal zaprojektowany został zgodnie z najnowszą koncepcją wizualną marki. Przyciąga uwagę pomarańczowym kolorem i otwartą kuchnią. Klienci mogą więc obserwować proces przygotowywania włoskich past. Oprócz Makaruna, w strefie food court Arkad Wrocławskich, swoje lokale posiadają: Baroli, BoBoQ Fresh, Express Oriental, Fashion Cafe, KFC, Kuchnia Marche, Pasibus, Pizza Hut Express, Sevi Kebab. Ofertę gastronomiczną centrum handlowego uzupełniają: Costa Coffee, Cukiernia Karpicko, Cukiernia Sowa, Grycan, Lulu Cafe oraz restauracja Mihiderka. Łącznie kategoria foodowa Arkad Wrocławskich obejmuje aż 16 lokali.

Nieprzerwanie rozwijamy strefę food court, starając się zaproponować naszym klientom różnorodność i bogactwo smaków. Makarun oferuje, przygotowane z najwyższej jakości składników, makarony z sosami i szeregiem dodatków, po które chętnie sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Doskonale wpisuje się więc w prorodzinną strategię rozwoju Arkad Wrocławskich  – mówi Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji w Develia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.07.2020
Aktualizacja: 10.07.2020