Malinowy Zdrój poszerza ofertę balneokosmetyków

Udostępnij artykuł

Produkty stworzono w oparciu o specjalistyczną recepturę bazującą na leczniczej wodzie siarczkowej oraz wyselekcjonowanych bioaktywnych składnikach, które hamują procesy starzenia się skóry. Seria do pielęgnacji twarzy "45 plus" składa się z biosiarczkowego kremu przeciwzmarszczkowwgo na dzień oraz na noc. Balneokosmetyki dostępne są w wybranych aptekach na terenie całego kraju, Centrach Rehabilitacji Malinowych Hoteli oraz w sklepie internetowym dedykowanym tej marce.

Seria balneokosmetyków sygnowanych marką Malinowy Zdrój została wprowadzona na rynek w sierpniu 2009 roku. W ofercie są kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że asortyment będzie sukcesywnie powiększany.

Balneokosmetyki oparte są na bazie naturalnych leczniczych surowców uzdrowiskowych (głównie wysokozmineralizowanej wody siarczkowej ze źródła Malina). Powstały z pomocą laboratorium kosmetycznego w Łodzi, które tworzy wyroby także dla Farmony.

Jak już podawał portal Horecanet.pl, inwestycja w kosmetyki jest jedną z części szerszego planu Malinowego Zdroju, którym jest stworzenie sieci Malinowe Hotele Medical Spa. Latem br. ruszy nowy czterogwiazdkowiec w Świeradowie Zdroju, a w planach są kolejne inwestycje. 

Opublikowano: 07.07.2010
Aktualizacja: 07.07.2010