Manor House SPA rozbudowuje ofertę

Udostępnij artykuł
W hotelu rozszerzono Pokojowy Program SPA o słuchawki wellness z jonizacją. Teraz nie wychodząc z pokoju można wziąć prozdrowotną kąpiel nie tylko w wannie, ale również pod prysznicem.

W hotelu Manor House SPA, w którym stosuje się wiele naturalnych metod, wprowadzono słuchawki – wylewki prysznicowe, które stymulują energię wody jonizując ją ujemnie. Ergonomiczne słuchawki wellnes wypełnione są wysoko wibracyjnymi minerałami (turmalin, german i kaolin). Woda jest filtrowana poprzez aktywne złoża szlachetnych kamieni i minerałów. Filtr ze zmineralizowanych kulek eliminuje chlor i obniża stężenie metali ciężkich w wodzie takich, jak: arsen, kadm, ołów i rtęć. Słuchawki z jonizacją mają korzystne dla zdrowia i relaksujące działanie, skutecznie oczyszczają ciało subtelnie wypełniając je wysokimi wibracjami. Pomaga to zachować gładką i zdrową skórę, a włosy chroni przed uszkodzeniem. 

– Pokoje hotelowe zaprojektowaliśmy z myślą o komforcie gości. Wszystkie detale wyposażenia, jasne kolory, kojące oświetlenie oraz Pokojowy Program SPA pomagają zredukować napięcie i zmęczenie. Na szczególną uwagę zasługują pokoje ofuro z wysoką wanną do leczniczych kąpieli w japońskim stylu. Dużym powodzeniem cieszy się też stworzona przez nas wanna Duo Ofuro by Manor House, która łączy prozdrowotne kąpiele z romantycznym czasem we dwoje – mówi Dorota Tokarska, dyrektor marketingu hotelu Manor House SPA i dodaje: – Najnowszą zmianą jest wprowadzenie słuchawek prysznicowych do hotelowych łazienek, które jonizują ujemnie wodę. Jest to ważne udogodnienie, ponieważ obecnie w powietrzu występuje znaczna przewaga szkodliwych jonów dodatnich nad ujemnymi, podczas gdy ich prawidłowy stosunek powinien wynosić 5:4. Niestety, współczesne otoczenie człowieka: zamknięte pomieszczenia, urządzenia elektryczne, zanieczyszczenie środowiska, spaliny czy smog elektromagnetyczny, zaburza naturalną równowagę między jonami ujemnymi, a dodatnimi.

Na Pokojowy Program SPA składają się: hipoalergiczne kosmetyki, muzyka relaksacyjna, delikatny aromat zapachowych kadzidełek, lecznicze sole, masażery stóp, dłoni, palców i głowy, poduszki wypełnione łuską gryczaną, jonizujące lampy solne. Ponadto w hotelowej sieci jest dostępna muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach, która poprawia stan zdrowia, pamięć i koncentrację, kreatywność, samoocenę oraz pewność siebie, wspomaga też regenerację i wyciszenie.

Słuchawki wellness z jonizacją uzupełniają Pokojowy Program SPA. Dzięki nim można wziąć kąpiel sprzyjającą zdrowiu również pod prysznicem. Stosowana w całym kompleksie Manor House SPA ożywiona woda nie tylko nie wymaga chlorowania, ale teraz także jest ujemnie jonizowana przez minerały w wylewkach prysznicowych wellness. Neutralizują one negatywne działanie jonów dodatnich pochodzących m.in. ze smogu elekromagnetycznego, który powstaje z powodu rosnącej liczby urządzeń elektrycznych generujących promieniowanie elektromagnetyczne.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.07.2019
Aktualizacja: 31.07.2019