Marka Bioline w spa hotelu Prezydent

Udostępnij artykuł

Na bazie kosmetyków marki hotel oferuje cztery zabiegi: bankietowy lifting z wypełnieniem supreme lift filler w cenie 410 zł, złoty zabieg caprices w cenie 800 zł oraz zabiegi spa na dłonie i stopy za 100 i 80 zł.

Marka Bioline od ponad 20 lat jest  partnerem dla gabinetów kosmetycznych i spa. Jest to pierwsza firma we Włoszech, która m.in: stworzyła trójfazowe kosmetyki z retinolem, alfahydroksykwasami (AHA) i heptapeptydami (siedmioaminokwasy) oraz wyprodukowała i rozwinęła kosmetyki z kawiorem i retinolem. Bioline jest członkiem UNIPRO – Confindustria – Associazione Nazionale Industrie Cosmetiche.

Pięciogwiazdkowy hotel Prezydent Wellness & Spa usytuowany jest w sercu Krynicy-Zdrój, u podnóża Góry Parkowej. Hotel dysponuje 66 pokojami i apartamentami  mogącymi pomieścić do 179 osób. W obiekcie znajdują się: 24 pokoje dwuosobowe, 32 dwuosobowe z dostawką, trzy miniapartamenty, sześć apartamentów dwupokojowych oraz jeden pokój typu studio. Każdy pokój wyposażony jest w bezprzewodowy Internet, telefon, telewizję satelitarną (z funkcją pay TV), minibar i sejf. Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu wynosi około 6000 mkw. i poza powierzchnią pokoi obejmuje także powierzchnię usługową (basen, spa i sale konferencyjno-szkoleniowe) oraz miejsca garażowe i parkingi zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. W hotelu znajduje się restauracja Magnolia, lobby bar oraz sala bankietowa na 160 osób. Hotel Prezydent dysponuje także wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi mogącymi jednorazowo przyjąć do 300 osób.

 

 

 

 

 

Opublikowano: 06.07.2010
Aktualizacja: 06.07.2010