MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim – kiedy zaprosi gości?

Udostępnij artykuł

Już wkrótce szwedzka sieć MAX Premium Burgers otworzy kolejną restaurację w Polsce – tym razem jako lokalizację wybrano Grodzisk Mazowiecki. Wielkie otwarcie już 1 marca, a na pierwszych 50 gości czeka niespodzianka w postaci kart podarunkowych.

MAX Premium Burgers przy ulicy Królewskiej 54D w Grodzisku Mazowieckim to 22. restauracja w Polsce. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo – droga wojewódzka nr 719 zapewnia komunikację z pozostałymi częściami miasta oraz okolicznymi miejscowościami i aglomeracją warszawską. Sąsiedztwo dużych punktów handlowych ma również zagwarantować swobodę ruchu pieszego. Nowo wybudowana restauracja dysponuje 70 miejscami siedzącymi wewnątrz i niemal 50 na zewnątrz oraz 27 miejscami parkingowymi.

Co nas czeka w dniu otwarcia?

Drzwi dla pierwszych gości otworzą się 1 marca o godzinie 10:00. Będzie to okazja do spróbowania klasycznego menu MAX, a także sezonowych nowości, które sieć wprowadziła do menu z początkiem roku. Korean BBQ, Grand Chicken Parmesan, czy Classic 68 to propozycja dla miłośników opcji zarówno mięsnych jak i wege.

Warto też dodać, że dla pierwszych 50 gości MAX przygotował specjalne vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji. Dodatkowo, ze względu na obecność Drive Thru w restauracji, goście będą mogli otrzymać naklejkę na szybę samochodową Drive Thru Club, która upoważnia do 10 proc. zniżki przy zamówieniach z samochodu.

Niezmiernie cieszymy się z tego, że jesteśmy obecni w Grodzisku Mazowieckim! To dla nas niezwykle ekscytujące, że poszerzamy swoją działalność i że mieszkańcy Grodziska będą mieli możliwość spróbowania naszej oferty. Wiemy, że entuzjaści naszych burgerów często korzystają z restauracji w aglomeracji warszawskiej – teraz będą mieli swojego MAXa niedaleko domumówi Jerzy Jakubiak, Head of Development w Polsce.

Burgery dla każdego

Zróżnicowany dobór składników pozwolił na stworzenie menu pełnego klasycznych opcji, ale również sezonowych nowości, inspirowanych np. azjatyckimi lub włoskimi smakami. W MAX Premium Burgers dostępnych jest też wiele propozycji wegetariańskich, wegańskich, czy bezglutenowych. Niemal każdego burgera można skomponować samodzielnie, wymieniając rodzaj bułki, mięsa lub dodatków. Wszystko po to, by stworzyć posiłek, który będzie odpowiadał potrzebom i gustom gości. Wszystkich opcji z menu będzie można spróbować już 1 marca w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D.

Źródło: MAX Premium Burgers

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.02.2023
Aktualizacja: 24.02.2023