McDonald’s rozbudowuje sieć

To intensywny czas dla marki. 29 listopada br. został otwarty lokal w Bytomiu, który mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 230 na terenie byłego stadionu Ruchu Radzionków. Z kolei w sobotę 30 listopada br. pierwszych gości zaprosiła restauracja w Chorzowie, znajdująca się przy Drogowej Trasie Średnicowej 45.

Restauracja McDonald’s w Bytomiu oraz usługa McDrive są otwarte dla gości codziennie w godzinach 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Restauracja została urządzona w stylu o nazwie Alphabet, który żywą kolorystyką i wystrojem nawiązuje do klasycznych amerykańskich restauracji szybkiej obsługi. Wnętrze zostało utrzymane w kolorach czarnym, białym, żółtym oraz naturalnym drewnie. Pojawiają się w nim również element graficzne nawiązujące do liter. Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 56 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 30 miejsc.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 15 menadżerów.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nowy lokal w Chorzowie to już druga restauracja McDonald’s w tym mieście, a pierwsza zlokalizowana bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej. Restauracja oraz usługa McDrive są otwarte dla gości codziennie w godzinach od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 102 miejsca siedzące. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 60 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 12 miejsc.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 45 pracowników, w tym 12 menadżerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.