McDonald’s z kolejną restauracją

W sobotę 15 września pierwszych gości przyjęła nowa restauracja, zlokalizowana  w Al. Wojska Polskiego 11c w Kaliszu. To już 408 punkt sieci w Polsce.

Na sali jadalnej znajduje się 86 miejsc siedzących, w tym 18 w strefie McCafé. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive lub parkingu na 29 pojazdów. Restauracja została urządzona w nowym stylu o nazwie Natural Integrity, który cechuje minimalizm, łagodna kolorystyka i dominująca rola naturalnych materiałów.

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 7:00 – 23:00. Dłużej dostępna dla gości jest linia McDrive, która od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele funkcjonuje w godzinach 6:00 – 01:00, a w piątki i soboty – całą dobę. W godzinach porannych dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące m.in. na jajkach i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 35 pracowników, w tym ośmiu menedżerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.