McDonald’s z restauracją w Bielsku-Białej

Do grona najemców centrum handlowego Gemini Park dołączyła właśnie popularna, amerykańska sieć. Z oferty menu McDonald’s będzie można skorzystać  odwiedzając Bielsko – Białą. W galerii została otwarta mająca ponad 100 m kw., najnowsza restauracja sieci w mieście. Ulokowano ją w strefie gastronomicznej, tuż przy Cinema City.

To już 14 restauracja i kawiarnia w galerii i jednocześnie 4 globalna amerykańska sieć restauracyjna, która zdecydowała się na inwestycję w Gemini Park. Swoje lokale mają tutaj także m.in. Subway, KFC i Pizza Hut. W menu McDonald’s znaleźć można m.in. popularne burgery oraz wrapy, McZestawy, zestawy Happy Meal dla najmłodszych, ale także sałatki, kurczaki, jogurty, gorące i zimne napoje oraz lody i desery. Całość dopełnia także oferta kawiarniana.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– To restauracja, której brakowało naszym klientom i o którą się upominali. Teraz dzięki otwarciu McDonald’s uzupełniamy lukę, ale także po raz kolejny w ostatnich latach poszerzamy dostępne u nas menu. W efekcie tego możemy się dziś pochwalić jedną z najciekawszych ofert strefy food court w mieście – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsk-o-Biała.

Zdaniem dyrektora obiektu, McDonald’s na tym tle ma szansę stać się kolejnym magnesem, który przyciągnie na food court i do samej galerii.

– To restauracja dla całych rodzin, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że stanie się ona szczególnie popularna wśród osób robiących sobie przerwy między zakupami, bawiących się w Parku „W DECHE” czy odwiedzających kino, także w weekendy. Liczmy także na to, że wielu bielszczan będzie nas docelowo odwiedzało z myślą np. o lunchu w McDonald’s  – mówi Brączek.

Spore nadzieje z nową restauracją wiąże także sam McDonald’s.

–  Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą. Bielsko-Biała to jeden z punktów na naszej mapie rozwoju. Funkcjonują tu już 3 restauracje McDonald’s. Wciąż jednak widzimy w tej miejscowości potencjał rozwoju dla sieci. Dlatego też cieszymy się, że udało nam się tutaj otworzyć kolejną restaurację, tym razem w Gemini Park Bielsko-Biała.  Mamy nadzieję, że bielszczanie ciepło przyjmą kolejny lokal McDonald’s  –  mówi Jacek Stradomski, senior real estate manager McDonald’s Polska.

Zdaniem przedstawiciela sieci do nowego lokalu ma przyciągnąć przede wszystkim jego coraz ciekawsza oferta. –  W McDonald’s widzimy i rozumiemy potrzeby konsumentów. Oferujemy coraz szersze możliwości personalizacji zamówień. Wdrażamy nowe technologie ułatwiające zamawianie oraz przygotowanie produktów. Stale rozszerzamy ofertę McCafè, proponujemy naszym gościom menu promocyjne, w którym oferujemy nowe burgery i dodatki premium, a także nowe propozycje deserów. To wszystko sprawia, że nasi goście chętnie odwiedzają restauracje sieci McDonald’s  – dodaje.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.