Meet & Eat z kolejną lokalizacją w Warszawie

Udostępnij artykuł
Zgodnie z modelem biznesowym, restauracja będzie codziennie serwować inne menu, skomponowane tak, by zadowolić zwolenników tradycyjnych dań, egzotycznych smaków i kuchni fusion. Wegetarianie i weganie znajdą tu całą sekcję potraw dla siebie. Restauracja Meet & Eat zostanie otwarta na Służewcu, przy ul Cybernetyki 7, w kompleksie HOL 7.7. Lokal zajmie powierzchnię 120 mkw.

Wywodząca się z Wrocławia Nutri Mind Group jest obecna w branży gastronomicznej już od 10 lat. Obecnie prowadzi 26 restauracji w różnych formatach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy i Katowicach. Główna marka Grupy: Meet & Eat, obecna jest w biurowcach klasy A jako restauracje typu „casual dining”.

Modernizacja kompleksu HOL 7.7 niedługo dobiegnie końca. A my widzimy kolejne pozytywne efekty naszego dążenia do podniesienia atrakcyjności tych biurowców i pełnego wykorzystania świetnej lokalizacji na dynamicznie zmieniającym się Służewcu. W ramach poszerzania grona najemców uzupełniamy także ofertę usługową dla osób pracujących lub mieszkających w okolicy. Tym razem w naszych progach powitamy restaurację Meet & Eat – mówi Maciej Skurczyński, Leasing Manager w grupie White Stone.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Cieszymy się bardzo, że kolejny warszawski biurowiec zaprosił nas do współpracy. Jak zawsze nasi nowi goście mogą oczekiwać dużej różnorodności smaków, nowoczesnej prozdrowotnej kuchni oraz pełnej otwartości na ich sugestie i kulinarne preferencje. Już od 7:30 będziemy ich kusić zapachem świeżo pieczonego pieczywa i sporą ofertą śniadań, a od 11:30 będziemy na nich czekać z bufetem dań obiadowych. Dopełnieniem jak zawsze jest obsługa cateringowa i eventowa różnych wydarzeń planowanych przez najemców HOL 7.7, w czym restaurację będzie wspierać nasz warszawski oddział Nutri Catering&Events. Ruszamy pod koniec lutego – mówi Renata Waśniewska, dyrektor zarządzający Grupy Nutri Mind Group.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.02.2020
Aktualizacja: 11.02.2020