Meet & Fit poszerza portfolio

Po niedawnym uruchomieniu lokalu w Pruszkowie, sieć zdecydowała się na otwarcie kolejnego punktu. Tym razem na Śląsku, w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach.

CH Forum to 43 tysiące metrów kwadratowych powierzchni i 120 sklepów oraz punktów usługowych. Lokal znajduje się w strefie food court w towarzystwie takich marek jak Olimp, McDonald’s, KFC, Silver Dragon, Makarun czy Berlin Kebap.

Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Kielce, Mielec oraz Katowice. W części z tych miast udało się pozyskać topowe lokalizacje, a w kilku z nich sieć poszukuje jeszcze lokali.

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców – mówi Łukasz Błażejewski, dyrektor generalny sieci.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

– Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą – mówi Łukasz Błażejewski.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.