Mistrzostwa Polski Sommelierów już w najbliższy weekend

Udostępnij artykuł
Otwarty dla publiczności finał rozpocznie się o 17:00 w sali balowej Hotelu Regent w Warszawie. Można będzie na żywo oglądać zmagania trzech finalistów z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi, czyli obsługą klientów restauracji, w których wcielą się jurorzy konkursu. Publiczność po raz pierwszy wybierze własnego faworyta. Na gości finału mistrzostw czekają też konkursy i quizy z nagrodami.

W przerwach między wystąpieniami kolejnych zawodników będzie okazja do degustacji win zgłoszonych do Wino na medal – drugiej edycji konkursu adresowanego do działających w Polsce importerów, dystrybutorów i producentów wina. Zwycięzców konkursu poznamy tuż przed ogłoszeniem wyników mistrzostw. Wejście na finał jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji: Finał MPS – rejestracja

Przed finałem w salach i we foyer hotelu Regent odbędą się seminaria i degustacje adresowane do branży. O 14:30 wystartuje „10 przykazań” organizowane przez Wina z Tejo, o 15:00 TOP Kalifornia – degustacja najlepszych win kalifornijskich, a o 15:30 Rioja od nowa – seminarium i degustacja win z regionu Rioja. Na wszystkie obowiązuje rejestracja:

10 przykazań – Wines of Tejo
TOP Kalifornia
Rioja od nowa

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ  2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.05.2019
Aktualizacja: 22.05.2019