Monin Cup Junior powraca

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] To wydarzenie dedykowane dla uczniów szkół o profilu gastronomiczno-hotelarskim, w wieku 15-20 lat. Zawodnicy mają za zadanie przygotować autorską recepturę na koktajl bezalkoholowy i zaprezentować ją przed Jury w Finale. To jedyny taki konkurs barmański w Polsce dla uczniów szkół średnich, który daje im możliwości rozwoju umiejętności i pasji. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2022 w Warszawie.

Tegoroczna edycja konkursu barmańskiego będzie przebiegała pod hasłem przewodnim, „Sharing Memorable Moments”. Stawiamy przed uczniami wyzwanie do stworzenia koktajlu, który nie tylko opowiada o wyjątkowych dla nich chwilach, ale także odzwierciedla to, co oznacza dla nich tworzenie społeczności.

Pracowniku oświaty! Nie zwlekaj i pomóż młodym odkrywcom miksologii zdobyć pierwsze z ważnych życiowo doświadczeń. Nic tak nie uczy jak poznawanie świata przez współzawodnictwo i dobrą zabawę. Podczas eliminacji i rozgrywek będą mieli okazje sprawdzić siebie, swoją wiedzę i spełnić swoje marzenia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i szkolenia. Do konkursu można zgłosić się TUTAJ.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.10.2022
Aktualizacja: 25.10.2022