Morski Zając z filmem promującym otwarcie

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że 12 kwietnia w Kuźnicy zostanie otwarty całoroczny lokal. W związku z zaistniałą sytuacją, restauracja nie rozpocznie działalności w planowanym terminie, jednak, gdy tylko sytuacja się uspokoi twórcy nowego miejsca zamierzają zaprosić gości. Trudno mówić o konkretnej dacie, jednak na pewno będzie to jeszcze w tym roku.

Tymczasem Morski Zając promuje swoje otwarcie nowym filmem, w którym swojego głosu użyczyła Krystyna Czubówna.

Restauracje będzie miejscem dla wszystkich, którzy cenią kuchnię inspirowaną morzem, ale również lokalne przysmaki. W menu obowiązkowo znajdą się ryby, owoce morza, świeże homary, pasty, steki oraz dania dla wegetarian. Restauracja z szacunku do produktu, będzie wpisywać się w ekologiczne trendy, hołdując zasadzie less waste – mniej marnowania żywności, mniej odpadów, zdrowsze środowisko.

Od samego rana, kucharze będą serwowali śniadania np. prażnicę po kaszubsku ze szprotami, czy włoskie kanapki. Będzie można także napić się kawy i herbaty. Po południu, ze skomponowanej karty będzie można wybrać swoje ulubione smaki, a wieczorami, goście będą słuchać muzyki przy kieliszku wina i wytrawnych przekąskach. Przewidziano też menu dla najmłodszych. W ofercie Morskiego Zająca znajdą się także kosze piknikowe wypełnione rozmaitymi przekąskami i napojami, które będzie można zabrać ze sobą na plażę, nad zatokę lub do apartamentu. Pojawią się też własnoręcznie tłoczone soki pod marką „Sztormiak”, a w sklepie internetowym „Port Kuźnica” dostępne będą oryginalne upominki.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.