Niro: 1,6 mln zł za żywienie pacjentów szpitala

Udostępnij artykuł

Przedmiotem zamówienia było świadczenie, przez dwa lata, usług w zakresie całodobowego żywienia pacjentów, dostaw posiłków oraz dystrybucja na poszczególne oddziały. Poza firmą Niro swoje ofert złożyły jeszcze dwie firmy: Eurest Poland z Warszawy oraz Korona Śląska ze Świebodzic.

Firma Niro rozpoczęła działalność w 1993 roku pod nazwą Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Niro spółka cywilna. Po powiększeniu kapitału zakładowego od kwietnia 2004 roku działalność prowadzona jest w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma oferuje usługi związane z utrzymywaniem czystości i obsługą techniczną firm, usługi zbiorowego żywienia i cateringu oraz pralnicze.

Żywieniem zbiorowym i cateringiem spółka zajmuje się od początku działalności. Firma oferuje przygotowanie i dystrybucję posiłków profilaktycznych, prowadzenie stołówek szkolnych i pracowniczych, żywienie dietetyczne pacjentów w szpitalach, żywienie pensjonariuszy domów pomocy społecznej, organizację imprez okolicznościowych oraz obsługę gastronomiczną szkoleń i konferencji. Ostatni kontakt firmy, o którym pisaliśmy dotyczył świadczenia przez dwa lata usługi żywienia dla Szpitala Specjalistycego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu.

 

Opublikowano: 09.07.2010
Aktualizacja: 09.07.2010