Nosalowy Muzycznie – letnie granie. Na scenie Ralph Kaminski i Mrozu

Udostępnij artykuł

Już po raz czwarty w Nosalowy Dwór Resort & Spa obędzie się cykl koncertów. W tym roku na letniej scenie w Centrum Kongresowym Gerlach zagrają 14 lipca – Ralph Kamiński, a 28 lipca Mrozu.

Ralph Kaminski wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał Paszport „Polityki”. Ralph wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną. „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a także Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, również soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00 (wejście na salę od 19:30) w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane.

Szczegółowe informacje o koncertach i sprzedaży biletów pod adresem: bilety@nosalowy.pl oraz na www.nosalowy-dwor.eu/wydarzenia.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.07.2022
Aktualizacja: 12.07.2022