Novotel Kraków City West ze strefą dla fanów futbolu

Udostępnij artykuł
Wraz z nadchodzącym latem zbliża się gorący okres dla miłośników piłki nożnej. Dla wszystkich fanów zielonej murawy, Novotel Kraków City West przygotował #NovoFanZone. W specjalnej hotelowej strefie kibica od 11 czerwca mieszkańcy Krakowa mogą wspólnie przeżywać sportowe emocje piłkarskich mistrzostw Europy. Na gości czekają konkursy z nagrodami, piłkarskie menu i wiele innych sportowych atrakcji.

Od 11 czerwca przez miesiąc w hotelowym ogrodzie Novotel Kraków City West miłośnicy futbolu będą mogli przeżywać piłkarskie emocje na świeżym powietrzu, w sportowej atmosferze. Zielona murawa, leżaki, namiot trzy telewizory 70 cali i profesjonalne nagłośnienie zapewnią warunki do oglądania meczy z przyjaciółmi i znajomymi.

Nie po raz pierwszy Novotel zaprasza fanów piłki do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Cieszymy się, że jako hotel możemy gościć wszystkich lokalnych miłośników futbolu w naszej strefie. Zapewnić letnio-piknikowy klimat, wymarzony do wspólnego kibicowania. Gościnność od zawsze leży w sercach wszystkich hotelarzy. Dlatego zadbaliśmy o atmosferę dla wszystkich gości. Do dyspozycji są wygodne leżaki, dobra jakość transmisji czy piłkarska strefa gastronomiczna ze specjalnym menu – mówi Maciej Naziębłło Dyrektor Hotelu Novotel Kraków City West.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Partnerami hotelowej strefy kibica są TS Wisła Kraków, portal LoveKrakow.pl oraz Browar AGH. Dzięki współpracy NovoFanZone przygotowała dodatkową oprawę i atrakcje na siedem z rozgrywanych w ramach mistrzostw meczy. Wśród nich znalazły się profesjonalne komentarze eksperckie i studio, które rusza na godzinę przez rozpoczęciem transmisji.

  • 19 czerwca 2021 – Mecz Polska – Hiszpania, godzina 21:00
  • 23 czerwca 2021 – Mecz Polska – Szwecja, godzina 18:00
  • 6 i 7 lipca 2021 – półfinał, godzina 21:00
  • 11 lipca 2021 – wielki finał, godzina 21:00

NovoFanZone będzie działać przez miesiąc na tyłach hotelu Novotel Kraków City West, przy alei Armii Krajowej 11 w Krakowie. Strefa zaprasza miłośników sportu w dni meczowe od godz. 14:00 do 23:00. Do dyspozycji gości strefy jest darmowy parking, a miłośnicy aktywnego transportu przy hotelu znajdą stojaki do przypięcia rowerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.06.2021
Aktualizacja: 14.06.2021