Nowa marka kawiarni – Fashion Cafe

Udostępnij artykuł

– W Fashion House w Piasecznie znajduje się wiele liczących się na polskim rynku sklepów odzieżowych, w tym międzynarodowe marki, które przyciągają klientów z całej Warszawy. To właśnie dla osób zainteresowanych modą stworzyłem nową koncepcję kawiarni. Fashion Cafe działa w centrum już od miesiąca. Nie narzekam na brak gości. Przeciwnie widzę coraz większe zainteresowanie i rosnącą popularność – mówi Adam Szczuka, prezes Ice Cafe.

Fashion Cafe zajmuje 120 mkw. powierzchni w jednym z centralnych punktów galerii, w którym przecina się kilka uliczek. Kawiarnia sąsiaduje m.in. z butikami Villeroy&Boch oraz Dajar, a także Wójcik, Vision Express.

Prezes Szczuka nie wyklucza możliwości uruchomienia Fashion Cafe także w pozostałych obiektach Fashion House Outlet Centre w Gdańsku i Sosnowcu.

Właścicielem sieci Fashion House Outlet Centre jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House Outlet Centre otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

Opublikowano: 19.07.2010
Aktualizacja: 19.07.2010