Nowe drzwi i okna w hotelu gdańskiego MOSiR-u

Udostępnij artykuł

Gdański MOSiR poszukuje firmy, która wykona kompleksową dokumentację projektowo-kosztorysową oraz nadzorować będzie remont budynku hali lekkoatletycznej wraz z zapleczem sanitarnym i częścią hotelową w tym obiekcie.

Jak podaje inwestor, część hotelowa, która znajduje się na pierwszym piętrze budynku jest obecnie w dobrym stanie technicznym, gdyż poddaje się ją bieżącym robotom remontowym.

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa ma powstać w ciągu około dwóch miesięcy od wybrania wykonawcy. Termin składania ofert mija 20 lipca 2010 roku.

Budynek jest dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Część hotelowa oferuje gościom około 30 miejsc noclegowych, bufet śniadaniowy oraz salkę konferencyjną na ponad 20 miejsc. Ponadto w kompleksie mieszczą się m.in.: stadion z zapleczem socjalnym i widownią na 20 000 miejsc i trybuną krytą na 2 000 miejsc, płyta trawiasta o wymiarach 62 m/108 m, boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, boisko treningowe z oświetleniem (obecnie w trakcie budowy), siedem kortów ziemnych (w tym dwa korty z oświetleniem), hala tenisowa z dwoma kortami o podłożu dywanowym, hala sportów walki, hala specjalistyczna (rzuty i skok w dal) oraz siłownia z zapleczem socjalnym.
 

Opublikowano: 12.07.2010
Aktualizacja: 12.07.2010