Nowe marki w Gemini Park Tarnów

Udostępnij artykuł
Centrum handlowe obchodzące w tym roku swoje 10-lecie poszerza ofertę. Koniec pierwszego kwartału br. przynosi centrum handlowemu dwie nowe umowy najmu, opiewające w sumie na 130 m kw. GLA. Jeszcze w marcu do grona najemców dołączy Sevi Kebab oraz piekarnia Strusinianka, mająca też stoiska w galerii.

Popularna sieć restauracji, mająca w swoim menu dania kuchni bliskowschodniej, w tym m.in. różne rodzaje kebabów, sałatek czy dań wege, a także wybrane dania kuchni tajskiej i orientalnej, zajmie lokal mający 84 m kw. Będzie to piąty punkt zlokalizowany w obrębie zmodernizowanej z początkiem zeszłego roku strefy food court.

Jednocześnie będzie to także ósmy lokal gastronomiczny w Gemini Park. Sevi Kebab to już druga restauracja, która w ciągu ostatniego półrocza zdecydowała się otworzyć swój lokal w galerii. Pod koniec 2019 roku zadebiutowała tutaj także spahgetteria Makarun, zajmując 42 mkw.

Oprócz wspomnianych lokali, w ofercie gastronomicznej tarnowskiej galerii znajdziemy dziś restauracje KFC, Pizza Hut Express, Olimp i Geko Sushi,  a także kawiarnie Grycan i Ice Cafe. Ofertę dopełnia także Soki Palm Smoothie Bar.

Nowym otwarciem umacniamy zarówno ofertę całego segmentu gastronomicznego, jak i przede wszystkim strefy food court. Jednocześnie także poszerzamy ofertę dostępnych u nas kuchni świata o dania niezwykle popularne wśród Polaków. Tym samym dopełniamy nasz gastronomiczny tenant mix, zgodnie z oczekiwaniami, jakie ma konsumentmówi Daniel Słuchocki, Head of Lease w Gemini Holding.

Nowe otwarcie to część strategii rozwoju oferty F&B Gemini Park. Oprócz nowych najemców, objęła ona także remodeling strefy gastronomicznej. Prace nad nią zakończył się równo rok temu. W ich efekcie food court Gemini Park zyskał nową aranżację, oświetlenie oraz podział. Zwiększono także pulę miejsc z 250 do 300, znacznie lepiej wykorzystując mającą 400 m kw. przestrzeń.

Oferta gastronomiczna jest jednym z naszych leasingowych priorytetów. Z uwagi na to, że wydłuża się czas pobytu klienta w galerii, ale także rośnie liczba odwiedzających Gemini Park spoza Tarnowa, stawiamy na rozwój oferty, która potrafi dobrze wypełnić czas wolny, zachęcając do dłuższych wizyt, ale także tworząc nowe powody do odwiedzin – mówi Słuchocki.

Ale nie tylko gastronomia zyska na wiosnę. Także oferta spożywcza. Dotychczasowy najemca dwóch stoisk handlowych – piekarnia Strusinianka, zdecydowała się też na wynajem lokalu mającego 46 m kw. W jego ofercie będzie można z naleźć świeże pieczywo, ciasta, torty i desery, a także pizzę oraz kawę.  Piekarnia ze swoich rzemieślniczych wyrobów znana jest aż od 1845 roku.

Strusinianka to marka doskonale znana w Tarnowie i bardzo lubiana, dlatego cieszy nas, że postanowiła się rozwijać w Gemini Park, inwestując w lokal. Sklep z całą pewnością dopełni już zastaną ofertę spożywczą, zyskując w krótkim czasie stałych klientów, tak jak do tej pory stoiska marki – mówi Daniel Słuchocki.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.03.2020
Aktualizacja: 12.03.2020