Nowi dyrektorzy warszawskich hoteli w Grupie PHH

Udostępnij artykuł

Adriana Biernatowicz-Jadczak została dyrektorem generalnym pięciogwiazdkowego Regent Warsaw Hotel, a Artur Derela stanął na czele pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel. Z kolei Sylwia Korzeniewska, dotychczas będąca zastępcą dyrektora hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, awansowała na dyrektora generalnego tego obiektu. Zmiana dyrektora nastąpiła również w Hampton by Hilton Warsaw Airport – stanowisko GM objął Matthieu Carrour. Wszystkie obiekty należą do Grypy Polski Holding Hotelowy (PHH).

Od lewej; Artur Derela, Adriana Biernatowicz-Jadczak, Gheorghe Marian Cristescu, Sylwia Korzeniewska,Matthieu Carrour

Zgodnie z polityką firmy, zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom możliwość dalszego rozwojumówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Sprawdzili się, jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że zagwarantują hotelom rozwój zgodnie z wysokimi standardami, które obowiązują w grupie PHH. Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z takim doświadczeniem mogą rozwijać się w naszej firmie i wspierać rozwój naszej grupy. 

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Zmiany i awanse

Adriana Biernatowicz-Jadczak ma ponad 23 lata doświadczenia w branży hotelarskiej. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2013 roku. Gdzie jako dyrektor hotelu z sukcesem wprowadziła na rynek Hampton by Hilton Warsaw Airport. Następnie, w 2018 roku, objęła funkcję dyrektora generalnego nowo wybudowanego, pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel.

ccod 24 lat w branży hotelarskiej. Dołączył do zespołu PHH w 2019 r., gdzie do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora Best Western w Juracie. W tym samym czasie od kwietnia wspierał merytorycznie załogę Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Natomiast, od 1 września 2020 roku pełnił funkcję dyrektora czterogwiazdkowego Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Nowym dyrektorem Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel od 1 lutego została Sylwia Korzeniewska, mająca 20 letnie doświadczenie w hotelarstwie. Z hotelem współpracuje od 14 lat, z czego ostatnie 4 lata pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Sylwia Korzeniewska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Matthieu Carrour, nowy dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2016 roku. To właśnie w tym hotelu zdobywał swoje pierwsze doświadczenie operacyjne w grupie PHH. Dalej rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel, a także Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town, a w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora Moxy Poznań Airport.

Polski Holding Hotelowy (PHH) – o firmie

To spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym. Jej celem jest skonsolidowanie i nowoczesne zarządzenie obiektami świadczącymi usługi hotelarskie, należącymi do Skarbu Państwa. W grupie kapitałowej PHH znajduje się łącznie 28 obiektów. To czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. PHH od wielu lat współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi. Takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, a także Louvre Hotels Group.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023