Nowości na lato od Grycana

Najnowsza oferta lodziarnio-kawiarni Grycan łączy ze sobą orzeźwiające, soczyste owoce z lodami.

– Nasze letnie menu stworzyliśmy w oparciu o smaki i aromaty, które kojarzą się z upalnym latem, beztroskimi wakacjami oraz ciekawymi podróżami. W najnowszej ofercie znalazły się propozycje deserów z sezonowymi owocami – malinami i borówkami, a także orzeźwiające napoje – mrożona kawa i sok z egzotyczną marakują. Jestem przekonana, że w naszej nowej ofercie każdy znajdzie dla siebie coś, co wprawi go w wakacyjny nastrój – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W ofercie Smakuj Lato znajdują się:

  • Deser Malinowe Brownie – bestseller w lodziarnio-kawiarniach! Jest to połączenie Lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin z gorącym, czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz chrupiącą waflową rurką. Cena 20,90 PLN.
  • Deser Malina i Borówka – wyjątkowe połączenie Lodów Śmietankowych, Stracciatella oraz Sorbetu z Malin z bitą śmietaną, polewą malinową, świeżymi malinami i borówkami, a wszystko to udekorowane ciasteczkami bezowymi. Cena 19,90 PLN. 
  • Ice Latte Karmel – aromatyczna kawa mrożona podana z bitą śmietaną, sosem karmelowym i porcją Lodów Waniliowych. Cena 15,90 PLN.
  • 100% Sok Witalizujący – nowość w ofercie Soków 100% z owoców! Jest to połączenie marakui, mango, grejpfruta, truskawki i soku z pomarańczy. Solidna dawka witaminy C, A i K oraz przeciwutleniaczy. Cena: 12,90 PLN.

Oferta dostępna jest od 29 czerwca do 9 sierpnia 2019 roku we wszystkich
lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.