Nowy dyrektor oddziału C&W Hospitality

Udostępnij artykuł

David Jenkins pokieruje zespołem w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw (Rosja, Ukraina, Białoruś). Wcześniej pracował w dziale nieruchomości hotelowych w firmie DTZ. Ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku rosyjskiego.

Frédéric Le Fichoux ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych. Do zespołu oddziału Cushman & Wakefield Hospitality w Pradze dołączył w marcu 2007 r. Doradztwem oraz usługami pośrednictwa w zakresie nieruchomości hotelowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zajmował się przez ostatnie pięć lat. Frédéric Le Fichoux będzie kontynuował bezpośrednią współpracę z Dorotą Malinowską z biura firmy Cushman & Wakefield w Warszawie, której działalność koncentruje się na rynku nieruchomości hotelowych w Polsce.

Zakres usług świadczonych przez zespół ds. nieruchomości hotelowych obejmuje wyceny, doradztwo deweloperskie, wybór operatora oraz usługi w zakresie rynków kapitałowych w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Polska, Rumunia oraz inne kraje bałkańskie).

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma powstała w 1917 r., zatrudnia ponad 15 tys. pracowników w 227 biurach w 59 krajach.
 

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010