Nowy juice bar w Placu Unii

Udostępnij artykuł
Do grona najemców centrum handlowego dołącza Palm Smoothie Bar. Jest to pierwszy punkt tej marki w Warszawie.

Centrum handlowe ma trzy kondygnacje i znajduje się w nim ponad 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, Bobbi Brown, H&M, iSpot, Empik, Smyk, Hebe, Deni Cler czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz delikatesy SuperSam.

Od 17 sierpnia w ofercie usług centrum pojawił się także Palm Smoothie Bar. To punkt, w którym klienci centrum będą mogli spróbować owocowo-warzywnych koktajli i soków, stworzonych na bazie naturalnych składników.

– Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Placu Unii. To dla nas bardzo istotne, aby zapewniać odwiedzającym centrum zróżnicowaną ofertę usługową, w tym także tę, gastronomiczną. Warto zaznaczyć, iż oferta Palm Smoothie Bar skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, co jest spójne z wizerunkiem, który prezentujemy. Stawiamy bowiem na dostarczanie usług, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii.

Owocowo-warzywny bar jest wyspą, zlokalizowaną w Placu Unii na poziomie -1, obok strefy foodcourt. Sieć Palm Smoothie Bar funkcjonuje w Polsce od 2011 roku. To miejsce, które oferuje produkty idealnie uzupełniające dietę, będące źródłem witamin i alternatywą dla napojów słodzonych.

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 20.08.2018
Aktualizacja: 20.08.2018