Nowy lokal w Silesia Outlet

Udostępnij artykuł
Segment gastronomiczny gliwickiego centrum handlowego wzbogacił się o kolejny punkt, który już przyjął pierwszych gości. Ofertę restauracyjną uzupełnił lokal Deli Sandwich.

To nowoczesne miejsce na codzienne śniadanie, przerwę na kawę czy szybki obiad. Propozycja jest bardzo szeroka, a najważniejszą  rolę w Deli Sandwich – jak zapewniają jej przedstawiciele – odgrywa jakość i smak.  To świeże, chrupiące pieczywo, kanapki, bajgle i croissanty. Do tego wyjątkowa kawa, przyrządzana na bazie autorskiej mieszanki ziaren, soki, smoothie i szczególnie polecane latem mrożone herbaty i lody. Dla bardziej wygłodniałych łowców outletowych okazji, Deli Sandwich oferuje tarty, wrapy i sałatki.

Silesia Outlet to centrum wyprzedażowe o powierzchni 12 tys. mkw powierzchni gromadzi 60 salonów outletowych znanych marek lokalnych i międzynarodowych w cenach obniżonych nawet do 70 proc. Zarządcą Silesia Outlet jest Neinver – lider rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz wiodący operator tego segmentu w Europie. Centrum zostało otwarte 27 marca tego roku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.07.2019
Aktualizacja: 25.07.2019