Nowy szef kuchni Restauracji Nobu

Udostępnij artykuł

Joshua Treacy, pochodzący z Australii, obejmuje pozycję szefa kuchni Restauracji Nobu w Warszawie. Swój kulinarny talent rozwijał między innymi w restauracjach Nobu w Miami, Londynie, Dubaju oraz Istambule, skąd przybył do Polski, by dołączyć do zespołu Nobu w Warszawie. Tymczasem już na początku czerwca warszawską restaurację i hotel Nobu odwiedzi jeden z założycieli tej słynnej, lifestylowej marki – Chef Nobu Matsuhisa. 

Joshua Treacy wychował się w Perth w Zachodniej Australii, gdzie w wieku 17 lat rozpoczął swoją karierę kulinarną w restauracjach zlokalizowanych w Crown Casino. Jego talent i zaangażowanie otworzyły mu drzwi do nowo powstałego Nobu Perth. To tam Joshua przekonał się, że praca w restauracjach sygnowanych przez Nobu jest tym, co w pełni pozwoli mu się rozwijać i spełniać zawodowo. Następnym krokiem w karierze była praca w Nobu Miami, gdzie doskonalił swoje umiejętności zdobywając cenne doświadczenie i coraz wyższe stanowiska. Kolejnym przystankiem w karierze był pierwszy Hotel Nobu w Europie – w londyńskim Shoreditch. Następne dwa lata Chef Joshua spędził w Nobu Dubaj w kurorcie Atlantis the Palm, gdzie pracował pod okiem szefa kuchni Damiena Duviau. Koniec pandemii to kolejna okazja – Nobu Istambuł w Turcji, skąd po dwóch latach przyszedł czas na objęcie pozycji Szefa Kuchni Hotelu Nobu w Warszawie. 

Z rodziną Nobu jestem związany od ponad 10 lat. Dzisiaj czuję podekscytowanie i wdzięczność, że mogę zrobić kolejny krok jako Szef Kuchni w Hotelu Nobu w Warszawie. To dla mnie wielka przyjemność. Jestem dumny, że mogę być częścią niesamowitego zespołu Nobu w Warszawie i nie mogę doczekać się ekscytujących projektów, które są przed nami – mówi Joshua Treacy, szef kuchni w Restauracji Nobu w Warszawie.

Chef Nobu Matsuhisa odwiedzi Warszawę

Tymczasem już na początku czerwca warszawski hotel oraz restaurację Nobu odwiedzi jeden z założycieli tej słynnej, lifestylowej marki – Chef Nobu Matsuhisa. Podczas jego wizyty, miłośnicy innowacyjnej kuchni japońskiej w nowym stylu, będą mieli okazję skosztować dań stworzonych pod przewodnictwem mistrza. Wizyta zaplanowana jest na 3-5 czerwca, a w jej ramach przewidziano specjalną edycję brunchu “Nobu Sundays”, lunch serwowany codziennie oraz wydarzenia wieczorne, podczas których goście Restauracji Nobu będą delektować się kultowymi daniami przy akompaniamencie starannie dobranej muzyki i występu na żywo zespołu Laura Jazz Band. Dania stworzone przez szefa kuchni Nobu Matsuhisę są rozpoznawane i doceniane na całym świecie. Marka Nobu zyskała sławę dzięki pasji swoich założycieli, obsłudze i kuchni.

Źródło: Nobu Warszawa

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.05.2023
Aktualizacja: 24.05.2023