Oferta specjalna w Syrenim Śpiewie i Białej – zjedz i wypij

Restauracje przygotowały dedykowane menu oraz liczne promocje. Dania można odbierać osobiście lub zamawiać za pomocą UberEats. Grupa Warszawa, do której należą lokale, pracuje też nad dowozem własnym.

Jest to rozwiązanie, aby zachować miejsca pracy dla naszego zespołu, a jednocześnie zaoferować Wam pełnowartościowy posiłek. Zapewniamy, że nasz zespół przestrzega wszystkich zaleceń dotyczących higieny pracy i dezynfekcji. Kucharze pracują w rękawiczkach, co pół h mierzą temperaturę, a dezynfekcja odbywa się w maksymalnych odstępach czasu 30 min – mówią przedstawiciele marki.

Zarówno w Syrenim Śpiewie, jak i w restauracji Biała obowiązuje promocja minus 25 proc. na całą kartę menu, zarówno jeśli chodzi o dostawę, jak i odbiór osobisty. Obydwa lokale oferują zestaw dla dwóch osób – Biała – Idealny na wieczory z Netflix, Syreni Śpiew – Dla Przyjaciół, który zawiera przekąski w dwóch wariantach (wege i klasyczny). Przeznaczony jest dla dwóch osób i kosztuje 29 zł. Jeśli dodatkowo chcemy zamówić butelkę wina, cena wynosi 59 zł. Zestaw obowiązuje między 17:00 a 20:00). Z kolei od 12:00 do 20:00 w Białej można zaopatrzyć się z zestaw spacerowicza dla dwóch osób za 19 zł, na który składają się kanapka (wege lub klasyczna) i kawa/herbata. Jest też opcja z świeżo wyciskanym sokiem za 29 zł.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.