Pałac Mierzęcin inwestuje w basen

Udostępnij artykuł

Basen powstaje w ramach rozbudowy strefy spa hotelu, która w ostatnim czasie powiększyła się już o sauny (sucha, parowa, na podczerwień) oraz kilka gabinetów zabiegowych i masażu.

Spa w Pałacu Mierzęcin zostało otwarte w 2008 roku. W jego skład wchodzą także m.in.: caldarium (łagodniejsza wersja łaźni parowej), laconium (rodzaj sauny parowej), grota inhalacyjna, grota aromatyczna, strefa wypoczynku, siłownia oraz sala do ćwiczeń wyposażona w lustra.

Ośrodek oferuje noclegi w 150 pokojach i apartamentach. W obiekcie znajduje się ponadto nowoczesne centrum konferencyjne. Do dyspozycji gości oddanych jest pięć sal – jedna większa na około 100 osób i cztery mniejsze na 15-50 osób. Oferta gastronomiczna obiektu to dwie restauracje, pub oraz altana grillowa funkcjonująca latem. Ponadto w Pałacu Mierzęcin działa strefa rekreacji, na którą składają się m.in.: bowling, dwa korty tenisowe, stół do gry w bilard, sprzęt do nordic walking. Wokół obiektu rozciąga się park o ogólnej powierzchni 15 ha.

Pałac Mierzęcin mieści się w budynku zabytkowym, nie jest skategoryzowany jako hotel. Jak twierdzą pracownicy obiektu, usługi świadczone są na poziomie czterech gwiazdek. Doba w pokoju dwuosobowym to koszt około 300-390 zł.
 

Opublikowano: 29.06.2010
Aktualizacja: 29.06.2010