Patrycja Niedźwiecka dyrektorem Hotelu B&B Lublin Centrum

Udostępnij artykuł

16 maja br. sieć B&B Hotels otworzyła swój dziewiąty obiekt w naszym kraju. Na czele hotelu B&B Lublin Centrum stanęła Patrycja Niedźwiecka, od wielu lat związana z B&B Hotels Polska.

Nowo otwarty B&B Lublin Centrum jest zlokalizowany przy ulicy Dolnej 3 Maja 7, w sąsiedztwie Starego Miasta. Na gości czeka tu 130 pokoi, lobby. Także sala śniadaniowa, kameralna sala konferencyjna, B&B Shop oraz podziemne miejsca parkingowe.

Zadanie wprowadzenia na rynek nowego hotelu B&B powierzono Patrycji Niedźwieckiej. Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie ukończyła ją dyplomem na kierunku „Rekreacja i Turystyka”. W branży pracuje od 2009 r. Zaczynała od stanowiska recepcjonistki w jednym z warszawskich hoteli sieciowych.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Od 2013 w B&B Hotels

Patrycja Niedźwiecka zna specyfikę sieci B&B Hotels i wartości, którymi kieruje się ona w swojej działalności. Jest z nią bowiem związana już od 2013 r. Początkowo pracowała w recepcji hotelu B&B Warszawa-Okęcie. W kolejnych latach kilkakrotnie awansowała. Najpierw na specjalistę ds. sprzedaży, następnie na Room Division Managera i w końcu na zastępcę dyrektora hotelu.

W tym roku Patrycja Niedźwiecka postawiła kolejny krok na swojej ścieżce rozwoju w strukturach międzynarodowej sieci. Przyjęła nominację na dyrektora Hotelu B&B Lublin Centrum. Wykorzystując swoją pasję oraz zdobyte przez lata doświadczenie zadba o to, by stał się on miejscem chętnie odwiedzanym przez gości. Przywiązujących wagę do dobrej lokalizacji hotelu, komfortu wynikającego z wyposażenia pokoi czy estetyki wnętrz.

W Lublinie kończyłam studia, które stały się początkiem mojej przygody z hotelarstwem. Teraz, po wielu latach wracam tutaj jako dyrektor obiektu znanej, międzynarodowej sieci mówi z uśmiechem Patrycja Niedźwiecka.Bogatsza o doświadczenie oraz znajomość branży, jak i samej marki B&B Hotels. Mogę zapewnić, że wraz z zespołem dołożę wszelkich starań, by B&B Lublin Centrum, podobnie jak inne hotele sieci w naszym kraju, stał się miejscem chętnie odwiedzanym przy okazji pierwszej i kolejnych wizyt w mieście. Miejscem, w którym zawsze można liczyć na gościnność i przyjazną atmosferę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 06.06.2022
Aktualizacja: 06.06.2022