Phytomer z nagrodą Perfect SPA 2022

Udostępnij artykuł

Francuska marka kosmetyczna Phytomer została laureatem konkursu Perfect SPA Awards 2022 w kategorii „Holistyczna Pielęgnacja”. Nagroda wręczona została podczas prestiżowej Gali Perfect SPA Awards 16 marca 2022 r. w warszawskim hotelu InterContinental. Jest to wyróżnienie dla absolutnie wyjątkowej oferty firmy w dziedzinie naturalnej morskiej pielęgnacji i wellness’u, których marka jest promotorem od 50 lat.

Phytomer z nagrodą

Aktualnie, na całym świecie centra SPA i odnowy biologicznej rozbudowują ofertę holistycznego wellness’u lub dokonują zmian w dotychczasowej. Odchodzą np.od „menu” pojedynczych zabiegów na rzecz bardziej kompleksowych programów, ponieważ takie jest zapotrzebowanie. Globalna pandemia, katastrofy ekologiczne, wojna obudziły ludzi i przewartościowały dynamikę życia codziennego, także podejście do zdrowia, dobrego samopoczucia, ochrony środowiska. Wzrasta atrakcyjność obiektów SPA, u których klienci dostrzegają elementy holistycznej filozofii. Zakładającej powrót do korzeni i kontakt z naturą, możliwość regeneracji psycho-fizycznej, wyciszenia się, skupienia wyłącznie na sobie, na swoim ciele. Co więcej, preferencje co do menu zabiegowego dotyczą naturalnej pielęgnacji w połączeniu z manualnymi technikami masażu.

Phytomer, od początku istnienia (1972 r.), konsekwentnie oferuje holistyczne podejście. Poprzez naturalne morskie, eco-przyjazne kosmetyki i zabiegi na twarz i ciało, od stóp do głów, rytuały talasoterapii i terapie wellness, które dostarczają klientom unikalnych multisensorycznych doznań. Są skoncentrowane na dobrym samopoczuciu i pielęgnacji w połączeniu z naturą i samym sobą. Terapeutyczne właściwości morza, siła jego dobroczynnych składników, takich jak: woda morska, sól, wodorosty, rośliny przybrzeżne, błoto morskie, mogą być wykorzystane przez każdego i w dowolnym miejscu. Niezależnie od położenia obiektu SPA. Stosowane przez terapeutów marki autorskie masaże, głęboko holistyczne, w połączeniu z naturalnymi organicznymi produktami, potęgują efekty terapeutyczne i sprzyjają kompleksowej i relaksującej pielęgnacji.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023