Pięć lokali gastronomicznych w CH Pawilony Rosa

Udostępnij artykuł

Według projektu trzy restauracje będą miały powierzchnię 20-30 mkw. Ponadto zaplanowano jeden lokal gastronomiczny (240 mkw.) z wyjściem na 160-metrowy taras oraz obszerny bar (około 127 mkw.), również z dostępem do tarasu.

Obiekt Pawilony Rosa zlokalizowany będzie w centrum Radomia przy zbiegu ulic Kilińskiego i Witolda. Budynek zaprojektowano jako trzykondygnacyjny, z poddaszem użytkowym oraz garażem podziemnym i myjnią samochodową w podziemiach. Na parterze, pierwszym i drugim piętrze znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe. Powierzchnia całkowita galerii wyniesie 12 694 mkw. Za projekt odpowiada WG Studio Architektoniczne z Radomia.

Budowa galerii została już rozpoczęta. Obecnie trwa realizacja poziomu -1. Zakończenie prac zaplanowano na maj 2011 roku. Inwestycja finansowana jest ze środków własnych spółki RO.S.A-Invest.

Radomska spółka RO.SA.-Invest powstała w 2004 roku i od tego czasu systematycznie poszerza zakres swojej działalności. Główną oś, wokół której zbudowana jest struktura firmy, stanowi kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją budynków mieszkalnych, powierzchni usługowych i innych szeroko pojętych, powierzchni użytkowych. Firma działa i inwestuje w wojowództwie mazowieckim.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 07.07.2010
Aktualizacja: 07.07.2010