Piotr Baran dyrektorem generalnym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju

Udostępnij artykuł

W branży hotelarskiej od ponad 20 lat. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał w USA, po powrocie do Polski, zdobywał doświadczenie w hotelach należących do polskich, jak i międzynarodowych sieci m.in. IHG, Best Western, Vienna House, Qubus Hotels oraz Puro Hotels. Piotr Baran zastąpi na stanowisku Arkadiusza Labuddę, który był odpowiedzialny za pre-opening hotelu.

Piotr Baran dyrektorem generalnym Hotelu Belmonte w Krynicy- Zdroju

Rozpoczynając od działów operacyjnych, poznawał specyfikę pracy między innymi recepcji czy rezerwacji we wrocławskim Holiday Inn.  Następnie przez długi czas związany z działami sprzedaży. Od 10 lat zarządzał sprzedażą w Puro Hotels, a przez ostatnie 12 miesięcy pełnił funkcję zastępcy regionalnego dyrektora sprzedaży. Wprowadzał na krakowski rynek Hotel Puro Kraków Stare Miasto oraz Puro Kraków Kazimierz. Posiada bardzo duże doświadczenie w procesie pre-openingu. Absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako jedyny obiekt pięciogwiazdkowy w Krynicy-Zdroju chcemy promować region jako doskonały dla organizacji różnego rodzaju spotkań branży MICE. Krynica jak dotąd postrzegana jako destynacja głównie resortowa, daje wiele wspaniałych możliwości tworzenia integracji biznesowejmówi Piotr Baran. – Hotel Belmonte stworzył również doskonałe możliwości obiektowe, oddając do dyspozycji gości profesjonalne i nowoczesne centrum biznesowe z czterema salami konferencyjnymi i sześcioma salkami warsztatowymi. Największa sala to 411mkw. Do tego baza noclegowa składająca się z 251 pokoi.

O Belmonte Hotel Krynica Zdrój

Obiekt został otwarty w maju 2022 roku. Położony u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim, posiada 251 pokoi. Przestrzeń konferencyjną składającą się z 4 sal konferencyjnych i 6 salek warsztatowych z pełnym zapleczem technicznym. Strefę wellness z pełnowymiarowym basenem, zewnętrznymi jacuzzi, 5 saunami i grotą lodową oraz Moon SPA z 9 gabinetami. Szef kuchni Mirosław Jabłoński mający wieloletnie doświadczanie w kuchni eventowej, przygotowuje menu szyte na miarę każdego wydarzenia. Obiekt w swoim designie nawiązuje do Krynicy Zdroju z lat 30-tych, kolebki polskiego modernizmu. Minimalistyczny styl stwarza doskonały klimat zarówno do pracy, jak i wypoczynku.  

Źródło: Belmonte Hotel Krynica Zdrój

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.01.2023
Aktualizacja: 01.02.2023