Pizza Hut Delivery z kolejnym lokalem

Udostępnij artykuł
Darmowa pizza, słodkie niespodzianki oraz kolorowe balony to atrakcje czekające na pierwszych gości nowej restauracji.  Mieści się przy ul. Mickiewicza 4 w Krakowie.

 

Już 11 września o godzinie 11:00 sieć zaprosi mieszkańców Krakowa  na otwarcie restauracji Pizza Hut Delivery. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki marki z dostawą w 30 minut. Wydarzeniu towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla gości.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nowa restauracja mieści się przy ul. Mickiewicza 4 w Krakowie. W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja – darmowa pizza Pepperoni dla pierwszych 100 osób.

Nowoczesna, klimatyzowana restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut Delivery to trzecia restauracja tego konceptu w Krakowie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.09.2018
Aktualizacja: 11.09.2018