Pizza Hut z bukietem na talerzu z okazji Dnia Kobiet

Udostępnij artykuł
Jednym z najbardziej popularnych dań nie tylko na świecie, ale też w Polsce, jest pizza. Szacuje się, że ponad 90 proc. naszych rodaków jest wielbicielami tej potrawy. Nie dziwi zatem, że pizza to danie na każdą okazję, również na Dzień Kobiet.

Ludzie uwielbiają dzielić się jedzeniem z bliskimi, a pizza jest daniem, które do dzielenia się z innymi nadaje się idealnie. Obserwujemy, że podczas różnego rodzaju świąt wzrasta liczba osób odwiedzających nasze restauracje. Dlatego też wychodzimy do naszych gości z dodatkowymi ofertami, które pozwolą na uczczenie specjalnych okazji. Nie inaczej mogło być z okazji Dnia Kobiet – mówi Tomasz Kwieciński, digital communication manager Pizza Hut Polska.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Już w najbliższy weekend, warszawskie restauracje Pizza Hut szykują wyjątkowy upominek dla wszystkich pań – specjalnie przygotowaną na Dzień Kobiet pizzę, podawaną z… jadalnymi bratkami. Dzięki tej smacznej niespodziance, powiedzenie „przez żołądek do serca” nabierze jeszcze większego znaczenia, a uśmiech na twarzy niejednej kobiety będzie gwarantowany. Oferta dostępna będzie w dniach 7 i 8 marca we wszystkich warszawskich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2020
Aktualizacja: 05.03.2020