Pizza Hut zachęca do nagrania singla

Udostępnij artykuł
Podczas gdy wszyscy żyją świętem zakochanych, Pizza Hut postanowiła się skupić na nieco mniej popularnym święcie. Z okazji Dnia Singla, który obchodzimy dzień po Walentynkach, marka zachęca swoich fanów do nagrania… własnego singla, będącego jednocześnie muzycznym zamówieniem pizzy.
Nie tylko dla singli

Zaczęło się od dowcipu, skończyło na… prawdziwej okazji do zabawy! Dzień Singla obchodzony jest dzień po Walentynkach od 2005 roku. Wbrew nazwie, najczęściej nie spędza się go samemu, a w gronie najbliższych przyjaciół. Tym razem świętowanie Dzień Singla, Pizza Hut, interpretując po swojemu, w muzyczny sposób. Krótkie filmy, pokazujące jak w oryginalny sposób można zamówić z dostawą ulubione potrawy, biją w sieci rekordy popularności. Pizza Hut z okazji Dnia Singla daje każdemu okazję, by wykazał się kreatywnością i „nagrał singla na Dzień Singla”, czyli nietypowe zamówienie pizzy o muzycznym charakterze. Można śpiewać, rapować, wykorzystywać beatbox – wystarczy obudzić swojego artystycznego ducha. Nieszablonowe pomysły są mile widziane, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia uczestników zabawy.

Wsparcie z sieci

Pomocą może okazać się zamówienie, które specjalnie dla Pizza Hut nagrał Dezy – youtuber, który od 2011 roku prowadzi własny kanał, gdzie podejmuje się kreatywnych, muzycznych wyzwań. Na swoich filmach wydobywa dźwięki z nietypowych obiektów (puszka po napoju), niespotykanych instrumentów (otamatone), a sporą popularność przyniosły mu mashupy, na których naśladuje znanych artystów – od Justina Biebera po System of a Down. Kanał Dezego subskrybuje obecnie ponad 1 mln użytkowników, a łączna liczba wyświetleń jego filmów przekracza 80 mln.

Singiel z nagrodami

Muzyczny konkurs organizowany przez Pizza Hut wystartował 15 lutego. Uczestnicy mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 20 lutego, a już 24 lutego dowiemy się, czyje zamówienia pizzy okazały się najlepsze. Autorzy trzech najlepszych zgłoszeń otrzymają vouchery do wykorzystania w serwisie Eventim.pl. Dodatkowo Pizza Hut nagrodzi 5 osób bonami na trwający do 9 marca Festiwal Pizzy.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.Opublikowano: 17.02.2020
Aktualizacja: 17.02.2020